O firmie

O Firmie

Nerr Pharma powstała w oparciu o zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Siłą firmy są dwa współpracujące ze sobą działy:

Dział Marketingu i Produktów Konsumenckich, oferujący suplementy diety i żywność funkcjonalną.

Dział Badań i Rozwoju, który tworzy nowe produkty w oparciu o najnowszą wiedzę i potrzeby naszych klientów.

Wieloletnie doświadczenie biznesowe zespołu oraz intensywna współpraca ze środowiskiem naukowym pozwala na efektywne łączenie innowacyjności z dbałością o najdrobniejsze szczegóły w celu zapewnienia najwyższych standardów jakościowych naszym produktom oraz profesjonalnej obsługi klientów.

Misja

Pasja do tworzenia i wprowadzanie w życie innowacyjnych rozwiązań jest siłą motywującą nas do działania. Stawiamy sobie jasny cel: wysoka jakość i skuteczność naszych produktów to odpowiedź na realne problemy ludzi.

Wartości

Uczciwość

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zasadą uczciwości, która nakazuje nam tworzyć produkty prawdziwie innowacyjne, które odpowiadają na rzeczywiste potrzeby.

Odwaga

Odwaga to połączenie wiary w siebie i świadome podejmowanie ryzyka. Wierzymy, że zaangażowanie i pasja tworzą silne fundamenty dla rozwoju firmy.

Szacunek

W relacjach z pracownikami, klientami i partnerami biznesowymi budujemy przejrzyste relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Bliskie nam jest poszanowanie zasobów naturalnych Ziemi. Z szacunku do ludzi i przyrody wynika nasza zasada tworzenia rzeczy użytecznych.